יפעת כץ, משרד עו"ד פלילי

054-3030588

סגירת תיק פלילי

להלן דוגמאות בהן משרדנו הוביל לסגירת התיק הפלילי טרם הגשת כתב האישום

למאמר - כיצד לסגור תיק פלילי

שימוע- בעבירת תקיפת קטין הגורמת חבלה, מסתיים בסגירת התיק

הלקוח פנה למשרדה של עו"ד יפעת כץ, לאחר שקיבל "הודעת שימוע", בה נודע לו על זכותו לפנות תוך 30 יום אל הפרקליטות בניסיון לשכנע את הפרקליטה הממונה להימנע מהגשת כתב אישום כנגדו, בעבירה של תקיפת קטין. הפרקליטות מקבלת את טענותיה של עו"ד יפעת כץ במסגרת הליך "השימוע" שלפני הגשת כתב אישום - והתיק הפלילי בעבירת תקיפה הגורמת חבלה לקטין- נסגר (לא הוגש כתב אישום).

סגירת תיק לאחר שימוע תקיפה הגורמת חבלה.pdf

בקשה לסגירת תיק פלילי מתקבלת - טרם הגשת כתב אישום I עבירות מין

עו"ד יפעת כץ הגישה בקשה לסגירת תיק - טרם הגשת כתב אישום- במקרה של עבירות מין (מעשים מגונים והטרדות מיניות). דובר במי שהעניק טיפולי שיקום רפואיים למטופלת, אשר ניסתה לסחוט ממנו כספים, ובהמשך הגישה כנגדו תלונת שווא בגין מעשים מגונים והטרדה מינית. לאחר שהלקוח קיבל ייעוץ מקיף בחקירה, תוך קבלת כלים להתמודדות עם טכניקות חקירה שונות /עימות ועוד. נשלחו בקשות סגירה אל היחידה החוקרת ואל הפרקליטות. [מאחר ובבקשה המנומקת שהוגשה לפרקליטות קיימים פרטים מזהים של הלקוח, היא לא צורפה]. מצ"ב תכתובות המעקב וההועדה הסופית על סגירת התיק .

לא הוגש כתב אישום

סגירת תיק בעבירות מין טרם הגשת כתב אישום -שימוע.pdf

בקשה לסגירת תיק בעניין תקיפת בת זוג הגורמת חבלה

מדובר בתיק שהחל בהליך מעצר לאדם נורמטיבי שהוגשה נגדו תלונה בגין תקיפה הגורמת חבלה על ידי בת הזוג רגע לפני שפתחה בהליך גירושין. עו"ד יפעת כץ פעלה לשחררו ממעצר. בהמשך הוחלט לאסוף ראיות מזכות כגון הודעת מייל מיום האירוע ותכתובות SMS שלימדו על מניע להגשת תלונה כוזבת ועל כך שהחשוד הותקף ונחבל על ידי המתלוננת. הוגשה בקשה מפורטת לסגירת התיק על בסיס חומרים אלה.

הבקשה התקבלה - התיק נסגר ולא הוגש כתב אישום.

סגירת תיק פלילי אלמב.pdf

מעשה סדום ומעשה מגונה - התיק נסגר ב"חוסר אשמה"

ליווי בחקירה, איתור ראיות מזכות בפגישות ייעוץ עם החשוד וניהול מו"מ עם היחידה החוקרת, הובילו לכך שתיק בו ייצגה עו"ד יפעת כץ, נסגר ב"חוסר אשמה". מדובר בתיק חמור הכולל עבירות מין מסוג- מעשה סדום ומעשה מגונה של מטפל במטופל.

יפעת כץ, עו"ד (LL.Mׂׂ) - משרד עו"ד פלילי I שאול המלך 39 (בית הדר דפנה), תל אביב

טל' : 077-2128877 I פקס: 077-4703257 I נייד: 054-3030588 yifatkz1@gmail.com I